המנחים שלנו

שיבי איסמן

מייסדת המכון הישראלי לחקר ויזואלי, מתמחה בתקשורת ויזואלית, וחלוצת תחום הסוציולוגיה הויזואלית בארץ. מפתחת, מרצה ומנחה בשיטות מחקר, טיפול ויישום של חקר ויזואלי באמצעות מצלמה על פי שיטת "לצלם סיפור". בעלת תואר ראשון בתקשורת מאוניברסיטת מונטקלייר (ארה"ב), תואר שני בחינוך ותקשורת אמנותית מואניברסיטת ניו יורק (ארה"ב) ומועמדת לדוקטורט בביה"ס לחינוך של אותה אוניברסיטה. התגוררה ועבדה במשך קרוב לעשרים שנה בניו יורק שם עסקה בתקשורת ומדיה כמפיקה ברשת הטלוויזיה האמריקאית NBC, דוברת שגריר ישראל המשלחת הישראלית לאו"ם, ובעלת עסק עצמאי לפיתוח אסטרטגיות תקשורת חובקות מדיה לעסקים ולארגונים.

מיינדפולנס למתחילים

מדיטציית מיינדפולנס מפתחת ריכוז, קשב ושקט פנימי ומסייעת בהפחתת מתח, עומס מחשבתי ועומס רגשי.

מנחה: מולי גלזר
תאריך: 20/06/2019

קרא עוד »

מיינדפולנס לעבודה עם ילדים ונוער

בקורס נתמקד – כהורים, מטפלים, מורים או אנשי חינוך – בתהליכים שכדאי שכל ילד יכיר, כדי שיוכל להיעזר בהם בעצמו במצבי אתגר וקושי.

מנחה: ד"ר נמרוד שיינמן | תאריך: 12/05/2019

קרא עוד »

פסיכותרפיה מזרח-מערב | מפגש סדנאי להיכרות וקורס בהמשכו

מודל חדש שפותח במכון דמו"ת וממזג פרקטיקות המבוססות על חשיבה התפתחותית, פסיכואנליטית ונוירו-פסיכולוגית עם תפיסות זן-בודהיסטיות ודאואיסטיות.

*** המפגש הראשון הנו סדנה העומדת בפני עצמה ומהווה גם את פתיחתו של הקורס השלם, ניתן להירשם למפגש הראשון בלבד או לכל הקורס.

מנחים: ד"ר יורי סלע, נעמי אורבך-שבילי, מר איתי הופמן, איילה זלצמן
תאריך: 24/05/2019

קרא עוד »

תכנית להכשרת מנחי אימפרוביזציה בתנועה

האימפרוביזציה בתנועה היא כלי חקירה והתפתחות, שיטת הלימוד של אילנית תדמור הינה ייחודית, מאפשרת הובלת תהליכי עומק של מודעות ושינוי בשלושה מעגלים: עם עצמי, עם פרטנר ועם הסביבה.

מנחה: אילנית תדמור

קרא עוד »

מפגשי תרגול מיינדפולנס שבועיים

עם הרעננות של הבוקר נתרגל מדיטציה בישיבה ומדיטציה בהליכה.

* מיועד לבוגרי קורס אחד לפחות במיינדפולנס/בודהיזם

מנחה: רחל מאורי
מדי יום שני בין השעות 6:45-8:15. * יש להרשם מראש

קרא עוד »