המנחים שלנו

אודליה כלף

בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, אוניברסיטת חיפה.
מטפלת מזה כ15 שנה בתחום ההתמכרויות והטראומה בפרט ובריאות הנפש בכלל. בעבר, מטפלת פרטנית וקבוצתית בקהילה טיפולית אילנות, אחראית תחום המבוגרים ביחידה לטיפול בהתמכרויות בקהילה  וממקימי המרפאה לרפואת התמכרויות בשיבא.

בהווה מטפלת, מנחה, מרצה ומדריכה. עוסקת בקליניקה הפרטית בחקירה קלינית של הרס עצמי ,מערכות יחסים, המרחב הגופנפשי  והקשר של אלו לעולמות הטראומה וההתמכרות. מלמדת עבודה דינמית, רוחנית אשר באה לגלות את החלקים המיקרוסקופיים של הקשר הטיפולי ומונעת מתוך האמונה שטיפול אמיתי בכאב מתאפשר ברובו מתוך הסכמה מקודשת למסע של איברי המטפל והמטופל כאחד.

אודליה, מומחית בתחום ההתמכרויות, שותפה אקטיבית לקידום תחום הטיפול בהתמכרויות בארץ ופועלת להכרה והנגשת נוכחותו הן במוסדות ציבוריים והן בקליניקות הפרטיות.

מיינדפולנס למתחילים

מדיטציית מיינדפולנס מפתחת ריכוז, קשב ושקט פנימי ומסייעת בהפחתת מתח, עומס מחשבתי ועומס רגשי.

מנחה: מולי גלזר
תאריך: 20/06/2019

קרא עוד »

מיינדפולנס לעבודה עם ילדים ונוער

בקורס נתמקד – כהורים, מטפלים, מורים או אנשי חינוך – בתהליכים שכדאי שכל ילד יכיר, כדי שיוכל להיעזר בהם בעצמו במצבי אתגר וקושי.

מנחה: ד"ר נמרוד שיינמן | תאריך: 12/05/2019

קרא עוד »

פסיכותרפיה מזרח-מערב | מפגש סדנאי להיכרות וקורס בהמשכו

מודל חדש שפותח במכון דמו"ת וממזג פרקטיקות המבוססות על חשיבה התפתחותית, פסיכואנליטית ונוירו-פסיכולוגית עם תפיסות זן-בודהיסטיות ודאואיסטיות.

*** המפגש הראשון הנו סדנה העומדת בפני עצמה ומהווה גם את פתיחתו של הקורס השלם, ניתן להירשם למפגש הראשון בלבד או לכל הקורס.

מנחים: ד"ר יורי סלע, נעמי אורבך-שבילי, מר איתי הופמן, איילה זלצמן
תאריך: 24/05/2019

קרא עוד »

תכנית להכשרת מנחי אימפרוביזציה בתנועה

האימפרוביזציה בתנועה היא כלי חקירה והתפתחות, שיטת הלימוד של אילנית תדמור הינה ייחודית, מאפשרת הובלת תהליכי עומק של מודעות ושינוי בשלושה מעגלים: עם עצמי, עם פרטנר ועם הסביבה.

מנחה: אילנית תדמור

קרא עוד »

מפגשי תרגול מיינדפולנס שבועיים

עם הרעננות של הבוקר נתרגל מדיטציה בישיבה ומדיטציה בהליכה.

* מיועד לבוגרי קורס אחד לפחות במיינדפולנס/בודהיזם

מנחה: רחל מאורי
מדי יום שני בין השעות 6:45-8:15. * יש להרשם מראש

קרא עוד »